fbpx

Garibaldi Dolce Gusto Cioccolata топло чоколадо /16

259.00 ден

  • чоколадно млеко
  • made in Italy
  • растворлив пијалок
  • 16 пластични капсули
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

16 пластични капсули за подготовка на 16 пијалоци чоколадно млеко, кои одговараат на сите кафемати за Dolce Gusto®.
Пијалок кој не содржи кафе и кофеин.

Дополнителни информации

Brend