fbpx

Garibaldi Dolce Gusto – TOP 100% Arabica /16

249.00 ден

  • еспресо
  • made in Italy
  • 100% Arabica
  • 16 капсули за Dolce Gusto®
  • кофеинска вредност 6/10
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Печено (Ligkt-medium) и мелено кафе, 100%Arabica. Пакувано во 16 капсули кои одговараат на сите кафемати за Dolce Gusto®.
Италијанско еспресо со богата крема. Јачина според вкус и кофеинска вредност 6/10

Дополнителни информации

Brend