fbpx

Krups picolo xs

4,699.00 ден

  1. апарат за кафе
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

АПАРАТ ЗА КАФЕ 
РАБОТА СО КАПСУЛИ
МОЌНОСТ 1340-1600 W
ПРИТИСОК 15,0 БАР
ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 0,8 Л
ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА - АВТОМАТСКО НАПОЈУВАЊЕ ПО 5 МИНУТИ
ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА БИГОРОТ
НАЈГОЛЕМ ИЗБОР НА ПИЈАЛОЦИ
ПРОФЕСИОНАЛНА ПОДГОТОВКА НА КАФЕ
ЗА ТОПЛИ И ЛАДНИ ПИЈАЛОЦИ
КОМПАКТЕН И СТИЛСКИ ДИЗАЈН
ПЛАСТИЧНО КУЌИШТЕ
БОЈА БЕЛА 
ДИМЕНЗИИ (Ш Х В Х Д): 13,6 X 27,6 X 26,6 СМ
ТЕЖИНА 2,1 КГ

Дополнителни информации

Brend