Lavazza® EspressoPoint® /100

1.999,00 ден

  • Made in Italy
  • 100 капсули
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Оригинални Lavazza® Espresso Point капсули, во пакување од по 100 во кутија, во една акесичка има по две Lavazza® капсули.

Бидејќи има повеќе блендови, доколку сакате конкретен бленд, при нарачка побарајте не за косултација.

Дополнителни информации

Brend