Vescovi Moca Crema /250gr.

439.00 ден

  • 250 gr.
  • мелено
  • за еспресо, филтер кафе, мока, french press
  • made in Italy
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Дополнителни информации

Brend