BRISTOT BRASILE BLUE SYSTEM* /50 КАПСУЛИ

1.099,00 ден

  • made in Italy
  • 100% Arabica
  • 100% Brasil
  • 50 капсули за Lavazza blue® кафемати
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Капсули компатабилни на Lavazza® blue system кафемати. Пакување од 50 капсули.

 

Alta Mogiana е една од најпознатите региони во светот каде се одгледува кафе со највисок можен квалитет, препознатливо по уникатниот сладок вкус и неверојатно добро избалансирана киселост. Тоа е кафе со извонредно тело со ноти на лешник и чоколадо

Дополнителни информации

Brend