fbpx
Акција!

Ginseng Tre Venezie Dolce Gusto® /16

269.00 ден 242.00 ден

  • кафе со женшен и млеко
  • made in Italy
  • растворлив пијалок
  • 16 пластични капсули
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Кафе што ја комбинира сладоста на аромата на млекото, енергичен Ginseng, за да ја зголеми вашата енергија.

Дополнителни информации

Brend