fbpx
Акција!

Irish Tre Venezie Dolce Gusto® /16

269.00 ден 242.00 ден

  • кафе со вкус на Ирско виски
  • made in Italy
  • растворлив пијалок
  • 16 пластични капсули
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Ирското кафе е лесен крем, малку горчлив вкус, останува на вас да изберете дали сакате да го придружувате со виски.

Дополнителни информации

Brend