fbpx

LAVAZZA GUSTO FORTE /1kg.

799.00 ден

  • 1 кг
  • кафе во зрна
  • intenso blend
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Пакување од 1 кг. Lavazza кафе во зрна. Мешавина на Arabica и Robusta (intenso blend).

Дополнителни информации

Brend