fbpx

LAVAZZA AROMA /1kg

1,139.00 ден

  • 1кг
  • кафе во зрна
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500.00 ден.

Опис

Пакување од 1кг. Lavazza кафе во зрна. Мешавина на Arabica и Robusta.

Дополнителни информации

Brend